Vabilo

Viki Groselj plakat www

Preplezati najvišje vrhove vseh sedmih celin našega planeta, je veličasten izziv za vse, ki jim je pustolovščina pomemben del življenja. Če mu prištejemo še razkošnost razlik med posameznimi vrhovi in pokrajinami – celinami, bi na Zemlji težko našli bolj barvit in zanimiv gorniški cilj.

Vabljeni na

predstavitev knjige

"Najvišji vrhovi celin"

avtorja Vikija Grošlja

v četrtek, 21. februarja 2019, ob 18. uri

Kulturni dvorani Sevnica.

Vstop je prost.

Organizira Planinsko društvo Lisca Sevnica

O Vikiju Grošlju:
Viki Grošelj, rojen 3. junija 1952, športni pedagog, vrhunski alpinist, himalajec, gorski reševalec in gorski vodnik. Kot alpinist je poleg številnih vzponov, ki jih je opravil v domačih in tujih gorah, sodeloval na več kot tridesetih odpravah v izvenevropska gorstva. V Himalaji je opravil enajst vzponov na vrhove desetih od štirinajstih najvišjih vrhov našega planeta. Je prvi Slovenec, ki se je povzpel na najvišje vrhove vseh sedmih celin.

S planinskimi pozdravi!

matična štev. 5134196